Bookmark and Share

Giriş Sayfası | Hizmetlerimiz

Yenİ Sertİfİkasyonu

ABS QE Yönetim sistemleriniz için sertifika verebilir. Ilk olarak isler durumda bri yönetim sisteminiz bulundugunu varsayiyoruz. Yoksa o asamaya gelebilmek üzere yarim için lütfen bize ulasin.

Sertifikasyon süreci basittir:

 1. Bosluk Analizi veya Ön Degerlendirme (Istege Bagli)
  Bosluk analizi sisteminize ve belgelerinize bakarak yürürlükteki standart ve belgelendirdiginiz süreçlerinizle fiilen yaptiklariniz arasinda bosluk bulunan alanlara iliskin bilgi saglar.

  Ön Degerlendirme, yönetim sisteminizi yürürlükteki uluslararasi standartla, formel bir denetim yoluna gitmeden karsilastirarak test eder. Bu, formel bir denetime hazir olma düzeyinizi ölçmeyi amaçlayan kisaltilmis bir denetimdir. Formel denetimde uygunsuzluklarin ortaya çikabilecegi alanlara iliskin gözlemler saglanir.
 2. I. Asama
  Bu asama, yönetim sisteminizin gerektigi gibi belgelendirildigini, sertifikasini almak istediginiz standartlarla tutarli oldugunu ve II. Asamadaki Sertifikasyon Denetimine geçmeye hazir oldugunuzu dogrulamak üzere belgelerinizin yerinde incelenmesinden ve bir saha arastirmasindan olusur.
 3. II. Asama
  Bu asamada, yönetim sisteminizi sertifikasini almak istediginiz uluslararasi standartlarla karsilastirarak degerlendiriyoruz. Size, sistemin yetersiz kaldigi ve sertifikasyon öncesinde düzeltilmesi için önlem alinmasini gerektiren uygunsuzluklarin ayrintilariyla belirten bir rapor verilir. Düzeltici önlemler tamamlandiktan sonra size formel bir sertifika verilir ve müsterilerinizle diger üçüncü taraflar için sertifikasyonlariniza kolayca erisebileceginiz NetCert servisimize otomatik olarak kaydedilirsiniz.

Sertifikalar normalde üç yil için geçerlidir ve düzenli araliklarla denetime tabidir.

Baslarken

Baslamaya hazir misiniz? Bir sorunuz varsa lütfen bizimle baglanti kurun veya Teklif Talebi Formunu doldurun. Formda sertifikasyonunuz için saglikli bir teklif olusturmamiza yeterli tüm bilgiler yer almaktadir.

 

 

ABS QE | Hizmetlerimiz | Bize Ulaşın