Bookmark and Share

Giriş Sayfası | Hizmetlerimiz

Tedarİk Zİncİrİ DeĞerlendİrmelerİ

Tedarik zincirinizdeki her bir sirketin kurallari ve standartlari anladigini ve bunlari tutarli bir sekilde uygulandigini bildiginizde neler olacagini düsünün.

ABS Quality Evaluations (ABS QE), kurulusunuzla birlikte çalismak, ihtiyaçlarinizi anlamak ve kurulusunuzun hedeflerine ulasmasini saglayacak bir kalifikasyon ve gelisim programini uygulamaya koymak için uluslararasi akreditasyon normlarina ve sektörün kati standartlarina uygun veya bunlarin üzerine çikan sertifikasyon programlari deneyiminden yararlanmaktadir.

Denetçilerimiz sektörler ve yönetim sistemleri denetimi konusunda yüksek bir deneyime sahiptir. ABS QE, tedarikçilerinizin sartlarinizi karsilama düzeyini degerlendirmek ve sistemlerinin hedeflerinize uygunlugunu analiz etmek için bu deneyimden faydalanmaktadir.

Ticari deger ve sartlara uygunluga ayni anda odaklanma yaklasimimiz sayesinde kurulusunuza tedarikçilerinizin sartlarinizi karsilama düzeyinin dogru bir degerlendirmesini sunabiliyor, tedarikçilerin sartlarinizi karsilamak üzere önlem almasi gereken alanlari saptayabiliyor ve tedarikçilerin operasyonlarinin verimliligini ve etkinligini artirma yollarini analiz edebiliyoruz.

 

 

ABS QE | Hizmetlerimiz | Bize Ulaşın